Rejestracja

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Instytut Afrykański

 

Instytut Afrykański rozpoczął działalność w 2008 roku a jego celem jest promowanie współpracy między Polską a Afryką. Założycielem jest Poseł John Abraham Godson, pierwszy poseł do Sejmu RP, który pochodzi z Nigerii.

 

 

 

Od momentu powstania, Instytut Afrykański zorganizował kilka forów gospodarczych, z których najważniejszymi są  Polsko - Afrykańskie Forum Ekonomiczne w Polskim Parlamencie, w którym uczestniczyło ponad 500 przywódców politycznych i biznesowych z ponad 30 krajów.

 

 

 

Instytut Afrykański organizuje Dzień Afrykański w Polskim Parlamencie, podczas którego przyznawane są statuetki „Przyjaciel Afryki” a otrzymują je wybitni Polacy promujący partnerstwo Polsko-Afrykańskie. Instytut Afrykański ponadto organizuje misje handlowe do krajów afrykańskich oraz z krajów afrykańskich do Polski. Instytut Afrykański wspiera również projekty rozwojowe w Afryce, które obejmują takie kraje jak: Ghana, Kenia, Rwanda, Zambia i Nigeria.

 

 

 

Ciesząc się wszystkimi osiągniętym sukcesami od momentu powstania Instytutu mamy świadomość, iż tylko wyobraźnia oraz ciężka praca dzieli nas przed osiąganiem, razem z Państwem, kolejnych sukcesów i łamania stereotypów. Jeżeli masz jakikolwiek pomysł na współpracę z Instytutem Afrykańskim i Panem Godsonem, czy po prostu chcieliby się Państwo nam przedstawić – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Już nie możemy doczekać się poznania Państwa lepiej!Polsko- Afryka Forum Ekonomiczne w Sejmie RP w maju 2015  

www.ia.org.pl

Album Instytutu: http://ia.org.pl/galeria2/